Aktuali informacija mokykloms! Ruošiami „Skaitiniai“ 5, 7, 9 klasėms

Pranešame, kad pavasarį pradėti naujųjų vadovėlių „Skaitiniai“ 5, 7, 9 klasėms darbai sėkmingai baigiami pagal paskelbtą grafiką.
5 klasės vadovėlio (autoriai – Stepas Eitminavičius, Dangira Nefienė, Jurga Sadauskienė) abi dalys (200 psl. ir 250 psl.) atiduotos ekspertų vertinimui, 7 ir 9 klasių  (kiek didesnės apimties) vadovėlius atiduosime vertinti artimiausiomis dienomis.

Popierinius spausdintus vadovėlius planuojame turėti spalio mėnesio pabaigoje, kaip ir buvome žadėję.

Tiems, kurie mūsų vadovėlių seriją pasirinks kaip pagrindinę ir įsigys kaip mokymo priemonę anksčiau, nei jie bus įtraukti į ministerijos patvirtintą sąrašą, rugsėjo pirmąją dekadą sklandesnei darbo pradžiai įteiksime nemokamą „Skaitinių pranašą“ (kaip Kazio Binkio) 5, 7, 9 klasėms –  ne mažiau 60 psl. apimties kiekvieno vadovėlio pradžią, su kuria galėsite dirbti rugsėjo–spalio mėnesiais, kol atsiras tikrieji vadovėliai. Gausite tiek egzempliorių, kiek užsisakysite knygų. Nuo rugsėjo galėsite naudotis ir dar nepatvirtintomis, bet pilnomis e. vadovėlių versijomis, prisijungę prie mūsų informacinės sistemos. Apie tai pranešime papildomai.

Pirmąją rugsėjo savaitę savo informacinėje sistemoje įkelsime susipažinti visų trijų vadovėlių turinį ir kelis jų skyrius, kad galėtumėte geriau įsivaizduoti naujųjų vadovėlių pobūdį.

Daugiau informacijos: LLTI tinklapyje www.llti.lt. Informacija bus nuolat papildoma ir atnaujinama.

Pasiteirauti: Gytis Vaškelis – tel. (8-6) 5668203, gytis@llti.lt, Justė Kuodytė – tel. (8-6) 5592708, platinimas@llti.lt. Taip pat kviečiame registruotis informaciją gauti tiesiogiai: platinimas@llti.lt.
Turiningų naujų mokslo metų!
LLTI_logo