Būsimiems lituanistams (papildyta)

Svajoji apie studijas Vilniaus širdyje įsikūrusiame Filologijos fakultete? Domiesi lietuvių kalba bei literatūra? Galbūt stalčiuose miega paslėpti Tavosios kūrybos puslapiai? Jei į bent vieną klausimą atsakei „taip“ – šis skelbimas būtent Tau!
„Lituanistikos akademija“ – akademinis savaitgalis, skirtas 10–12 klasių mokiniams, kuriuos domina lituanistika.

„Lituanistikos akademija“ – akademinis savaitgalis, skirtas 10–12 klasių mokiniams, kuriuos domina lituanistika.
Akademijoje laukia daugybė veiklų, tarp kurių kiekvienas ras širdžiai mielų užsiėmimų: 100-tųjų Vytauto Mačernio mirties metinių įprasminimas tam skirtoje paskaitoje apie poeziją karo metu, pasivaikščiojimas po bohemiškiausią sostinės vietą – Užupį – žvelgiant Tūlos akimis. Susipažinsime su kalbotyros įdomybėmis, mokysimės latvių kalbos pagrindų. Taip pat laukia susitikimas su vienu populiariausių šių dienų rašytojų Rimantu Kmita. Be to, laukia neeilinė diskusija su VU dėstytojais apie šiuolaikinius lietuvių kalbos norminimo aspektus ir kalbos valdymą bei pašnekesys apie naujosios poezijos populiarumo fenomeną.
Nepraleisk progos dalyvauti akademijoje, kurios metu pasijausi tikras studentas, turėsi galimybę pasivaikščioti po neįkainojamo grožio istorinio fakulteto kiemelius bei koridorius, susipažinti su dėstytojais bei studentais.
Mes Tavęs laukiame!
Moksleivi, registracija į „Lituanistikos akademiją“ jau prasidėjo!
Registracija vyksta iki rugpjūčio 15 d.
Daugiau informacijos apie renginį: https://bit.ly/2V9UYYy

JŪ

 

FB-logo