AKTUALU. Leksikos projekto dalyviams skirta informacija

Projekto „Moderniosios lietuvių kalbos leksikos pokyčių integracija į mokymo turinį ir mokytojų dalykinių kompetencijų ugdymas“ dalyviams jau parengti ir el. paštu išsiųsti rudens darbų planai (į kuriuos įeina ir du internete paskelbti klausimynai – mokytojams ir mokiniams)  su paaiškinimais.

Numatytus darbus reikės atlikti per rugsėjį, o spalio pabaigoje kviesime į antrąjį seminarą. Numatoma data – spalio 26 d. (pirmadienis). Seminaro programą taip pat siųsime ir el. paštu, ir skelbsime šiame puslapyje, tik dar kiek vėliau.

Projekto dalyviai paskleis informaciją apie rudens darbus ir savo kolegoms mokytojams, bet jei norite prisidėti prie mokyklinės leksikos tyrimų, leksikos vertinimo problemų sprendimo ir kūrybinių užduočių naudojant skaitmeninius lietuvių kalbos išteklius, dar galite įsitraukti į projektą ir dabar. Rašykite el. p. adresu ritam@lki.lt, ir atsiųsime visą reikalingą informaciją.

Šaltinis čia

Patarimas mokytojams, dalyvaujantiems internetinėje apklausoje: jeigu atsakymuose norite nurodyti kokį nors interneto adresą, numeskite pirmas jo raides http://, nes apklausos sistema apsaugota nuo robotų ir neleidžia išsaugoti atsakymų su tokiais adresais.