Įteikta Antano Baranausko literatūrinė premija

Gruodžio 28 d. vakarą Anykščių kultūros centro antrojo aukšto foje rašytojui Valdui Papieviui įteikta Antano Baranausko literatūrinė premija.
Nuoširdžiausiai sveikiname!

Iškilmingame premijos įteikimo vakare Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus laikinoji vedėja Audronė Pajarskienė susirinkusiems garbingai pranešė žinanti, kad premija jau papildė rašytojo V.Papievio banko sąskaitą.
„Aš tai žinau, nes kai vakar išėjau iš darbo, pavedimas jau buvo padarytas“, – džiaugėsi A.Pajarskienė.

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius kalbėjo, kad iki šiol girdintis kalbas, kad savivaldybės įsteigtos premijos yra nereikalingos, nes tai „pinigų mėtymas“.
„Manau, kad ši premija yra pagarbos ženklas rašytojui Antanui Baranauskui ir patiems Anykščiams. Ta premija garsina Anykščius, nes ją gauna žmonės, kurie yra žinomi toli toli už Anykščių ir Lietuvos ribų“, – sakė S.Obelevičius.
Rašytojas V.Papievis po premijos įteikimo prisipažino, kad jam lengviau rašyti, nei kalbėti ir  savo iš anksto Paryžiuje parašytą kalbą perskaitė.
„Su „Bryde“ išėjau iš Anykščių, su „Bryde“ čia sugrįžtu“, – apie knygą, už kurią jam buvo įteikta Antano Baranausko literatūrinė premija, sakė V.Papievis.
Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

AnykštaIšsamiau:

Antano Baranausko literatūrinė premija įteikta rašytojui Valdui Papieviui