Konferencija „Mažosios Lietuvos kultūra lietuvių kalbos ir literatūros programoje“

Mielieji „Lituanistų sambūrio“ nariai, maloniai kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti konferencijoje „Mažosios Lietuvos kultūra lietuvių kalbos ir literatūros programoje“. Kaip žinome iš „Lituanistų sambūrio“ planų, ši konferencija labai laukta, seniai planuota ir skirta lietuvių kalbos mokytojams.

2017 m. rugsėjo 15–16 d. Liudviko Rėzos kultūros centras, Lietuvių kalbos institutas, Lituanistų sambūris ir Ugdymo plėtotės centras  kviečia  lituanistus į konferenciją „Mažosios Lietuvos kultūra lietuvių kalbos ir literatūros programoje“.

Konferencijos tikslas – aptarti Mažosios Lietuvos kultūros mokymo klausimus, Prūsų Lietuvos raštijos  svarbą, aktualizuoti Liudviko Rėzos kultūrinį palikimą.

Konferencija vyks Liudviko Rėzos kultūros centre (L. Rėzos g. 8B, Juodkrantė, Neringa).

Pradžia – 12.00 val. Dalyvių registracija nuo 11.30 val.

Rugsėjo 15 d. 6.30 val. iš Vilniaus į konferenciją išvyks užsakytas autobusas. Į Vilnių mokytojai rugsėjo 16 d. parvyks tuo pačiu autobusu. Ekskursija po Kuršių Neriją nemokama. Už pietus, vakarienę, pusryčius konferencijos dalyviai susimoka patys. Mokytojams, kuriems būtų smagu prisiminti jaunystės keliones, siūloma atsivežti miegmaišius ir nemokamai nakvoti mokykloje. Norintiems patogesnių nakvynės sąlygų siūlome iš anksto užsisakyti nakvynę poilsio namuose.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Ugdymo plėtotės centro informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“. Dalyvių  registracija vyks iki rugsėjo 10 d.

Konferencijos dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Detali informacija ir renginio programa yra Ugdymo plėtotės centro puslapyje Renginiai. Ten yra ir tiesioginė nuoroda į registraciją:   https://duomenys.ugdome.lt/renginys/?7850

Registracija vyksta Ugdymo sode

Kvietimas_konferencija 2017-09-15,16
Programa_konferencija 2017-09-15,16

Registracija vyksta iki 2017-09-10.
Rekomenduojame paskubėti, nes vietų skaičius ribotas.