Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino organizavimo ir vykdymo naujovės

Š. m. gegužės 29 d. (antradienį) 14.00–15.00 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino organizavimas ir vykdymas“.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimų. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti į Nacionalinį egzaminų centrą el. paštu centras@nec.lt.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti savivaldybių administracijų, švietimo skyrių, ugdymo įstaigų administracijos atstovai, susiję su lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino organizavimu ir vykdymu, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai, abiturientai, laikysiantys lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą.

Transliacijos tikslas – aptarti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino organizavimo ir vykdymo naujoves.

Dalyviai (vaizdo transliacijų salėje):

  • Teresė Blaževičienė, Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus pavaduotoja;
  • dr. Asta Ranonytė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus vedėja;
  • dr. Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus metodininkė;
  • Raimundas Lenartavičius, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų techninio ir technologinio aptarnavimo skyriaus vedėjas.

Transliacijos programa
14.00–14.05 val. Bendras įvadas, dalyvių pristatymas.
14.05–14.15 val.  Dažniausiai užduodamų brandos egzamino organizacinių klausimų, susijusių su galimybe naudotis kompiuteriu, pristatymas ir aptarimas.
14.15–14.25 val. Dažniausiai užduodamų brandos egzamino vykdymo klausimų, susijusių su galimybe naudotis kompiuteriu, pristatymas ir aptarimas.
14.25–14.45 val. Patarimai abiturientams, kaip planuoti savo laiką ir naudotis kompiuteriu.
14.45–14.55 val. Galimybės prisijungusiems prie tiesioginės vaizdo transliacijos pateikti klausimus, įžvalgas.
15.00 val. Apibendrinimas, pabaiga.

Transliacijos pradžia 14 val. Jungtis kviečiame nuo 13.55 val.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje. Dėmesio! Interneto naršyklė turi palaikyti „Adobe Flash Player“ įskiepį. Techniniais prisijungimo prie transliacijos klausimais prašome kreiptis į Aurimą Pečkį, tel. (8 5) 277 7690, el. p. aurimas.peckys@upc.smm.lt.

mokytojotvUPC