Skelbimas „Lituanistų sambūrio“ nariams

Mielieji Lituanistų sambūrio žmonės,
džiugu artėjant vasarai išgirsti/ perskaityti klausimų ar pasiteiravimų, ar ir šiemet keliausime. Be abejo, keliausime. Dviejų Kęstučių ir Dariaus komanda birželio 10 – 11 dienomis kviečia pasibastyti po jotvingių ir prūsų žemes.

Kelionės programa dar derinama ir gludinama, todėl nesileisdami į smulkias detales paminėsime, jog pirmąją kelionės dieną kopsime į Rudaminos piliakalnį (juk piliakalnių metai gi), nuo jo pro Lazdijus suksime į Seinus, Punską, Ožkinius, Vygrius, Suvalkus, Dauspudą, Raigardą, Lėcių – ir šitaip iki Gižycko, kur nakvosime. Antrąją iš Gižycko per Šventaliepę, Rešlių, Geldapę, Stančikus, Šiurpilį, Balčius, Kalvariją grįšime prie kasdienių lituanistinių užsiėmimų: bendrystės ir įspūdžių įkvėpti palankiai ir teisingai įvertinsime VBE darbus ir iš to bus nemaža naudos Lietuvos jaunuomenei.

Dėl transporto dar tariamės, tačiau preliminariai numatome, kad jam skirsime po 25 kiekvieno keliautojo eurus (tuo atveju, jei susirinksime bent 40 bendražygių). Kur ir kada juos pristatyti, paskelbsime vėliau (kai jau galėsime suteikti konkretesnių žinių apie nakvynę). Kol kas prašytume keliautojus registruotis adresu kestutis.b@mail.lt iki gegužės 15 d., laiške nurodant savo vardą, pavardę, el. adresą (na, jis ir taip matysis…) ir telefoną. Gegužės 15 d. Kęstutis užsiregistravusiems išsiųs tolimesnę informaciją.

Pastaba:
Norintys įsijungti į „Lituanistų sambūrį“ visada laukiami. Dėl įstojimo rašyti Dangirai Nefienei (nefiene.dangira@gmail.com)